Wymiana
zdjecie_wymiana_top.png

WYMIANA/ZWROTY

zdjecie_wymiana_bottom.png
Zakupiony towar możesz zwrócić/wymienić w ciągu 14 dni od daty jego dostarczenia.
  • produkt nie może nosić śladów użytkowania, powinien zawierać komplet metek i być staranie zapakowany.
  • do przesyłki dołącz dowód zakupu (paragon/fakturę), informację z imieniem i nazwiskiem osoby zamawiającej i/lub numerem zamówienia oraz:
    - w przypadku wymiany: informacją na jaki produkt chciałabyś wymienić zakupiony towar (nazwa modelu, rozmiar, kolor, ewentualne edycje). Nową przesyłkę nadamy do Ciebie w ciągu 1-5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Staramy się jednak, aby trwało to możliwie jak najkrócej.
    -w przypadku zwrotu: załącz do wnętrza przesyłki kartkę z numerem konta i imieniem i nazwiskiem jego posiadacza, na które mamy zwrócić wpłaconą kwotę. Zwrotowi podlega koszt produktu + koszt możliwej najtańszej opcji dostawy oferowanej przez nunu.pl. Maksimum w ciągu siedmiu dni roboczych od dostarczenia do nas przesyłki, zostanie wykonany przelew zwrotny.Pamiętaj, że modele edytowane (np. ze zmienioną długością całkowitą na życzenie) nie podlegają wymianie/zwrotowi ze względu na swój indywidualny charakter realizacji.
  • Przy wysyłce pamiętaj, aby wybrać przesyłkę rejestrowaną (np. list polecony).
  • Koszty dostarczenia do nas produktu podlegającego wymianom/zwrotom pokrywa kupujący. Koszt wysyłki wymienionego produktu pokrywa nunu.pl
  • Przesyłkę wyślij lub przynieś osobiście na adres: Showroom nunu.pl

Jana Pawła II 61 / LOK. 222
01-031 Warszawa